Husqvarna 115iL (s baterií a nabíječkou)

Husqvarna 115iL (s baterií a nabíječkou)

Výrobce:Husqvarna
Kód výrobku:967098804
Dostupnost:1
star_border star_border star_border star_border star_border
mode_comment0 recenzí editNapsat recenzi
  • 7 499 Kč

  • Cena bez DPH: 6 198 Kč

Lehký, pohodlný a snadno použitelný akumulátorový vyžínač pro vyžínání okrajů trávníku nebo malých ploch s vyšší trávou. Vyžínač je vybaven výkonným motorem s nízkými vibracemi, bez přímých emisí, je dostatečně tichý pro použití v obytných oblastech, aniž by rušil vlastní rodinu nebo sousedy. Intuitivní klávesnice umožňuje bezpečné a pohodlné spuštění a zastavení. Teleskopická nosná trubka umožňuje snadno přizpůsobit stroj vaší tělesné výšce, abyste mohli zaujmout pohodlnou pracovní polohu. Pohodlně nastavitelná rukojeť přispívá k lepší ergonomii a efektivitě práce, snadnému ukládání a přepravě.

Kompletní stroj včetně baterie a nabíječky. ✔️

Vlastnosti


Tap 'n Go - Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Trimmer head T35
savE™ - Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Logo Feature Save Printcreator use only
Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
Illustration Benefit Brushless motor
Nastavitelná přední rukojeť - Snadno nastavitelná přední rukojeť pro lepší ovládání a pohodlné používání.
136LiL / 115iL
Jednoduché ovládání - Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.
136LiL / 115iL
Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
Quiet operation feature icon
Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
Battery Trimmer 115iL
Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
Forest

Specifikace motoru
Výrobce motoru Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Akumulátor Lion
Baterie 36 V
Žací zařízení
Šířka sečení 33 cm
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 3,5 Kg (bez baterie)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Tagy: Husqvarna 115iL (s baterií a nabíječkou), stříhání a vyžínání, vyžínač