Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Husqvarna 115iL (s akumulátorem a nabíječkou)

Husqvarna 115iL (s akumulátorem a nabíječkou)
Husqvarna 115iL (s akumulátorem a nabíječkou) Husqvarna 115iL (s akumulátorem a nabíječkou) Husqvarna 115iL (s akumulátorem a nabíječkou)
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 967098804
Dostupnost: Na skladě
Cena: 8 699 Kč
Bez daně: 7 189 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Lehký, pohodlný a snadno použitelný akumulátorový vyžínač pro vyžínání okrajů trávníku nebo malých ploch s vyšší trávou.

Vyžínač je vybaven výkonným motorem s nízkými vibracemi, bez přímých emisí, je dostatečně tichý pro použití v obytných oblastech, aniž by rušil vlastní rodinu nebo sousedy.

Intuitivní klávesnice umožňuje bezpečné a pohodlné spuštění a zastavení.

Teleskopická nosná trubka umožňuje snadno přizpůsobit stroj vaší tělesné výšce, abyste mohli zaujmout pohodlnou pracovní polohu.

Pohodlně nastavitelná rukojeť přispívá k lepší ergonomii a efektivitě práce, snadnému ukládání a přepravě.

Kompletní stroj včetně baterie a nabíječky. Součástí je baterie Bli 20 a nabíječka QC 80. Doba nabíjení 80% / 100% je 50 min / 70 min.

Hmotnost bez baterie 3.5 kg, s baterií 4.15 kg.

Ekonomický režim "savE" snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.

Vysoký sloupek rukojeti zvyšuje volnost pohybu při práci ve svažitém terénu. Směr otáčení strunové hlavy lze měnit podle výšky vyžínané trávy.

Strunová hlava Tap 'n Go - Dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.

Výkonný bezkomutátorový motor - Husqvarnou vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.

Ovládání akumulátorových výrobků je soustředěno do panelu tlačítek. Tlačítka jsou interaktivní - například pro spuštění a zastavení stroje stačí jednoduše stisknout stejné tlačítko. K dispozici je také tlačítko "savE" pro výběr ekonomického režiimu s delší výdrží baterie. Vyžínače jsou navíc vybaveny tlačítkem pro změnu směru otáčení vyžínací hlavy.

Baterie Li-Ion 36V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci

Můžete si vybrat mezi normálním a ekonomickým režimem savE™, tedy mezi maximálním výkonem nebo maximální provozní dobou pro dané podmínky. Ať tak či onak, vždy získáte perfektní výsledek.

Výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.

Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady

 

 

 

Specifikace motoru
Akumulátor Lion
Baterie 36 V
Výrobce motoru Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 3,5 Kg
Žací zařízení
Šířka sečení 33 cm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: