Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

HUSQVARNA WDC 325L

HUSQVARNA WDC 325L
HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L HUSQVARNA WDC 325L
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 967 90 81‑04
Dostupnost: Na skladě
Cena: 7 799 Kč
Bez daně: 6 445 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Vysoce výkonný a odolný vysavač pro suché i mokré vysávání, který zvládne úklid téměř všech druhů nečistot, prachu, tekutin a odpadu.

Silný a spolehlivý motor, vysoká kapacita, intuitivní ovládací prvky, snadné přenášení a jednoduché skladování jsou vlastnosti, které oceníte při každodenním používání.

Vysavač je vybaven mnoha chytrými řešeními, například ovládáním variabilní rychlosti, funkcí SoftStart, vestavěnou přístrojovou zásuvkou, výkonný adaptérem pro připojení k elektrickému nářadí.

WDC 325L splňuje požadavky třídy prachu L, kde není povoleno více než 1 % extrahovaného prachu z filtru (účinnost filtru min. 99 %).

Omyvatelný PET filtr
 
Síťová zásuvka s automatickým spouštěním / vypnutím
 
Ovládání variabilní rychlosti a pomalý start
 
Pohyblivá rukojeť kontejneru
 
Vysavač je vybaven funkcí automatického startu/vypnutí. Vysavač se sám automaticky aktivuje, jakmile je stroj připojen ke zdroji elektrické energie. Vysavač běží ještě 5 sekund po vypnutí, aby úplně vyprázdnil sací hadici.
 
Sací výkon lze regulovat podle způsobu použití stroje, stejně jako snížit hladinu hluku, když není zapotřebí plný výkon. Softstart se vyhýbá napěťovým špičkám, snižuje riziko prasknutí pojistek.
 
Pohyblivá rukojeť kontejneru usnadňuje vyprazdňování vysavače. Jednoduše odpojte horní část vysavače a vysypte obsah kontejneru.
 
Lehké tenkostěnné hliníkové prodlužovací trubice.
 
Velká a robustní kolečka zajišťují stabilitu vysavače na zemi. Rejdovací kolečka s rozsahem 360 stupňů poskytují vynikající manévrovací schopnost ve všech prostorách.
 
Poloautomatické čištění filtru - Filtrační vložku rychle a jednoduše vyčistíte krátkým profouknutím vzduchu z opačné strany. Použitím poloautomatického čisticího systému zachováte vysokou produktivitu vysávání a snížíte prostoje.
 
Fleecové filtrační sáčky - Odolný a kvalitní filtrační sáček z fleece zajišťuje vyšší filtraci a minimalizuje množství jemného prachu unikajícího do vzduchu v průběhu vysávání. S kvalitním filtrem je vysávání účinnější.
 
Funkce foukání - Vysavač umožňuje připojení sací hadice v místě výstupu odpadního vzduchu . Stroj pak lze použit i jako foukač. To je užitečné při čištění úzkých prostorů a nástrojů, hromadění listí nebo jiných nečistot.
 
Veškeré příslušenství, jako jsou hadice, napájecí šňůra a trysky, mají vlastní úložné místa na vysavači. Díky tomu při skladování vysavač zabírá méně místa a snižuje se riziko ztráty příslušenství.
 
Max. vakuum .........235 mbar
Plocha mikrofiltru ... 0,003 m²
Výstupní výkon .......1,2 kW
Délka kabelu . .........5 m
Objem .....................25 l
Proudění vzduchu ...3 700 l/min
Délka hadice .......... 3,5 m
Průměr hadice ........32 mm

 

Specifikace motoru
Výstupní výkon, kW 1,2 kW
Celkové rozměry
Objem nádoby 25 l

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: