Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Vysokotlaká myčka HUSQVARNA PW 460

Vysokotlaká myčka HUSQVARNA PW 460
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 967678001
Dostupnost: Na skladě
Cena: 16 490 Kč 15 490 Kč
Bez daně: 12 802 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Mimořádně velký a výkonný vysokotlaký čistič HUSQVARNA PW 460 s robustním a účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce. Mosazné čerpadlo s keramickými písty zajišťuje vynikající trvanlivost. Mosazná hlavice čerpadla a indukční motor poskytují dlouhodobý spolehlivý výkon. S rukojetí Low Force aktivujete spoušť s menším úsilím a pohodlím. Pomocí regulátoru tlaku můžete dokonale upravit průtok vody a tlak. Čistič obsahuje integrovanou nádobku na čisticí prostředky, která je ovládána na předním panelu. Hadicová rychlospojka, velká a robustní kolečka umožňující lepší trakci a dlouhá postřikovací trubka rozšiřují možnosti použití. Dvě otočné spojky pro nastavení trysek a rychlospojky zajišťují bezproblémové používání. Držáky pro příslušenství na krytu, naviják na hadici a napájecí šňůra zajišťují efektivní provoz. Přeprava je snadná díky hliníkovému držadlu. V ceně jsou dvě trysky a vysokotlaká hadice s ocelovou výztuží.

výkon 3300 W, max. tlak 160 bar, průtok vody 570-650 l/hod, max. teplota vody 60 °C, hmotnost 28,4 kg  

Mosazná hlavice čerpadla - extra odolná hlavice čerpadla je vyrobena z mosazi, což minimalizuje riziko zlomení a zajišťuje vynikající dlouhodobý výkon. Písty s keramickým povrchem - jsou předností, díky které jsou motor a provoz čerpadla ještě spolehlivější a prodlužuje se životnost vašeho stroje. Vysokotlaká hadice vyztužená ocelovou spirálou - pružná vysokotlaká hadice je vyztužena ocelí, což jí dodává mimořádnou odolnost a delší životnost a umožňuje snadnou manipulaci. Méně námahy s rukojetí Low Force - v této ergonomicky navržené rukojeti je aktivace spouštěče dokonale přizpůsobena vašim prstům. To znamená méně námahy a větší pohodlí pro vaši ruku, zejména při delším používání. Hadicový naviják - pohodlné a efektivní skladování hadice snadným navíjením. Snadné odstraňování a doplňování čisticího prostředku - díky integrované nádobě na čisticí prostředek potřebujete pouze jeden stroj pro čištění a mytí. Nádrž lze snadno vyjmout a znovu naplnit a můžete také použít samostatnou nádrž vytáhnutím hadice a připojením pomocí standardního šroubového uzávěru. Na předním panelu můžete dávkování pohodlně upravovat. Hliníková teleskopická rukojeť - robustní teleskopická rukojeť usnadňuje přepravu a skladování. Indukční motor - poskytuje skvělý výkon v kombinaci s vysokou odolností a dlouhou životností. Regulace tlaku - průtok vody a provozní tlak lze dokonale nastavit pomocí regulátoru tlaku, takže nebudete používat více vody, než je nutné. Regulace tlaku je účinná při použití různých trysek a příslušenství. Hliníkové madlo pro přenášení - robustní hliníkové madlo usnadňuje manipulaci a přepravu stroje. Dvě otočné spojky a rychlospojka - postřiková trubice má dvě otočné spojky a rychlospojky pro hadici, trysky a příslušenství pro maximálně efektivní práci a komfort. Velká a robustní kola - velká pryžová kola namontovaná na kovové ose zajišťují snadné pojíždění a spolehlivou trakci na nerovném povrchu. To také pomáhá prodloužit životnost výrobku jako celku. Dlouhá trubice s tryskou - umožňuje pracovat v ergonomické pracovní
poloze, která snižuje námahu. Napájecí šňůra s rychloupínáním - díky pohodlnému ukládání napájecího kabelu s rychloupínáním a uvolňováním, které zabraňuje zamotání, neztrácíte čas odvíjením kabelu. Rotační tryska - poskytuje vysoký čistící výkon a pomáhá efektivně odstraňovat odolné nečistoty. Příslušenství vždy po ruce - všechna dodávaná příslušenství mohou být na stroji úhledně uložena pro snadný přístup a efektivnější práci. Variabilní plochá tryska - tlakově nastavitelná multi tryska umožňuje všestranné využití pro širokou škálu úklidových prací s dokonalými výsledky.

 

 

Specifikace motoru
Příkon, W 1900 W
Maximální tlak, bar 140 bar
Průtok vody l/h 420 l/h
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 9,7 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: