Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Dakr Panter FD-3 344 + MC-100

Dakr Panter FD-3 344 + MC-100
Výrobce: DAKR
Číslo produktu: FD-3 344 + MC-100
Dostupnost: Objednáno
Cena: 98 599 Kč
Bez daně: 81 487 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Cepákový mulčovač s pojezdem a záběrem 100 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13 HP, s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i dozadu.

Jedná se o kombinaci určenou pro ty nejnáročnější zákazníky, mezi které patří komunální služby, obce, farmáři apod. Tento stroj si díky 36 speciálním nožům o záběru 100 cm poradí s trávou a nálety vysokými i přes 1 m. Lze tak udržovat pozemky, které nejsme schopní sekat častěji než 1x až 2x ročně. S ohledem na výšku porostu je potřeba nastavit optimální rychlost pojezdu, k čemuž slouží plynule regulovatelná hydrostatická převodovka Tuff-torq, kterou pohání benzínový 4-taktní jednoválec Briggs and Stratton Powerbuild 344 ccm I/c o výkonu 13 koní. Žací nože jsou připevněny kyvně k vodorovně se otáčející hřídeli, která se točí proti smyslu otáčení pojezdových kol. Veškerá travní hmota je pod ocelovým krytem mulčovače několikrát nabírána, čímž dochází k jejímu sešrotování. Výška strniště je nastavitelná v rozmezí 4-12 cm pomocí seřízení pojezdového válce. Mulčovač MC-100 je vúči pohonné jednotce FD-3 příčně výkyvný a kopíruje nerovnosti terénu. Náprava "efdétrojky" má diferenciál s uzávěrkou. Při zaplé uzávěrce zabírají kola stroje souběžně a stroj vede přímý směr. Pokud ale potřebujete změnit směr jízdy, diferenciál nápravy Vám to i u takto těžkého stroje a v náročném terénu umožní. Chcete-li změnit pojezdovou rychlost, máte možnost plynulého nastavení v rozmezí 0-10 km/hod vpřed a 0-5 km/hod vzad. Stroj umožňuje připojení sedačky BPR, pak pomocí natáčení řídítek snadno ovládáte zadní odpruženou nápravu. Pedálem této bryčky navíc během okamžiku zajistíte záklon předního adaptéru stroje pro přejezd a nahrazujete tím transportní kolečko.

Doporučujeme přiobjednat příplatkové rozšíření nápravy 01236.003

Motor: 4takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV Palivo: benzin Natural 95 Obsah motoru: 344cm3 Válec: litinová vložka Celkový max. výkon motoru: 13HP/ Kroutící moment při 3600 ot/min: 30,2 Nm Mazání motoru: rozstřikem Startování motoru: elektrostartér, ruční záložní

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: