Husqvarna 120i (s baterií a nabíječkou)

Husqvarna 120i (s baterií a nabíječkou)

Výrobce:Husqvarna
Kód výrobku:967 09 82‑02
Dostupnost:1
star_border star_border star_border star_border star_border
mode_comment0 recenzí editNapsat recenzi
  • 7 299 Kč

  • Cena bez DPH: 6 032 Kč

Lehká, snadno ovladatelná řetězová pila Husqvarna 120i je ideální pro kácení malých stromů, prořezávání nebo řezání menších větví. Je vybavena intuitivní klávesnicí pro bezpečné a pohodlné spouštění, zatímco odstředivá brzda řetězu zajištuje bezproblémové požívání. Bezkomutátorový motor s režimem saveE™ pro spolehlivý výkon a delší pracovní čas, bez přímých škodlivých emisí a nízká hladina hluku umožňují používat pilu v obytných oblastech, aniž byste rušili sousedy. 


Cena zahrnuje baterii a nabíječku BLi20 + QC80. 

Vlastnosti 

savE™ - Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Logo Feature Save Printcreator use only
Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
Illustration Benefit Brushless motor
Řetězová brzda aktivovaná setrvačností - V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.


Dobrá viditelnost skrz ochranný kryt ruky - Konstrukce ochranného krytu ruky poskytuje lepší výhled na špičku lišty pily a lepší ovladatelnost.
120i / 136Li
Intuitivní ovládání - Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.
120i / 115iHD45
Snadné otevírání nádrže - Doplňování oleje na mazání řetězu usnadňuje odklápěcí víčko nádrže, které se snadno drží a otevírá, a to i v rukavicích. Minimální riziko ztráty krytky, která je připevněna k řetězové pile.
120i / 136Li


Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.

Quiet operation feature icon
Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
Forest
Lehké s ergonomickým designem Kompaktní a lehký design pro pohodlnější použití.
Battery Chainsaw T540i XP 120i
Napínání řetězu bez použití nářadí - Rychlé a snadné napínání řetězu
120i / 136Li
Specifikace motoru
Akumulátor Lion
Baterie 36 V
Řezací zařízení
Tloušťka vodícího článku 1,1 mm
Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 30 - 35 cm
Rozteč řetězu 3/8" mini
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 3 kg (bez baterie a řezacího zařízení)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Tagy: Husqvarna 120i (s baterií a nabíječkou)