Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 2 - Oblečení 6 - Frézy 7-oblečení 8-traktory

Zahradní traktor Husqvarna TC 139T

Zahradní traktor Husqvarna TC 139T
Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T Zahradní traktor Husqvarna TC 139T
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 960510145
Dostupnost: Na skladě
Cena: 79 990 Kč 74 990 Kč
Bez daně: 61 975 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Nový, vysoce výkonný zahradní traktor s dvouválcovým motorem o výkonu 20 HP nové modelové řady Briggs and Stratton, vybavený integrovaným velkokapacitním sběrným košem (320 l), určený pro náročné používání a sečení rozlehlých ploch. Traktor je poháněn skvěle technicky řešeným dvouválcovým motorem s plně tlakovým mazáním. Technologie řízení U-Cut™ umožňuje mimořádně snadné zatáčení a sečení kolem překážek. Efektivní, integrovaný sběrný koš s pohodlným a rychlým vyprazdňováním pákou umístěnou v dosahu řidiče. Díky pedálem ovládané hydrostatické převodovce je řízení potěšením.

Doprava a předvedení stroje prostřednictvím naší služby FORESTECH Deliveri zdarma po celé ČR při objednávce přes náš on-line internetový obchod.

Dvouválcový motor je plně tlakově mazaný, dvouválcový s olejovým čerpadlem a olejovým filtrem. Výkonný a tichý.

Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem, rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládané pedály, což umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu a mít tak ovládání traktoru dokonale pod kontrolou.

Možno přestavět i na zadní výhoz pomocí deflektoru, který lze dokoupit jako příslušenství, popř. volitelně dovybavit mulčovací záslepkou.

Celoroční provoz - díky širokému výběru příslušenství jsou naše traktory univerzální a užitečné po celý rok. Mohou být používány s přívěsnými vozíky, sněhovými radlicemi, zametacími kartáči a dalším příslušenstvím.

Nástupní plošina zajišťuje pohodlné a snadné nastoupení a vystoupení.

Ovládací páka pro nastavení výšky sečení umístěná na blatníku Ergonomicky umístěný ovladač pro nastavení výšky sečení. Nastavení výšky žacího ústrojí pomocí pružiny je snadnější.

U-Cut™ Technologie U-Cut umožňuje mimořádně lehké zatáčení (rejd) a sečení kolem překážek. Stroje s U-Cut mají mnohem větší manévrovací schopnosti, takže sečení s nimi je ještě dokonalejší, a zanechávají jen minimální nedosečenou plochu.

Ergonomický volant Pohodlný volant, nakloněný pro optimální polohu řidiče.

Indikátor stavu baterie a konektor pro připojení nabíječky na jednom panelu. Ukazuje jasně stav baterie, takže snadno uvidíte, kdy je potřeba baterii dobít. Pro pohodlné nabíjení je konektor nabíječky umístěn vedle indikátoru.

Výkyvná přední náprava zajišťuje dobrou vyváženost a vynikající jízdní komfort.

Vyztužené žací ústrojí,Ocelová trubka na okraji žacího ústrojí zaručuje větší okolnost.

Air Induction™ Náš inovativní systém sečení Air Induction™ nasává čistý vzduch zespodu a z vrchu žacího ústrojí, zvyšuje průtok vzduchu, který způsobuje větší vzpřímení trávy a dokonalejší sečení.

Rychlospojka pro hadici na vodu usnadňuje čištění skeletu sekačky. Pouze připojte hadici, pusťte vodu a nastartujte motor. Optimálního výsledku docílite, pokud skelet sekačky vyčistíte ihned po použití sekačky.

Přední světla Umožňují práci s traktorem i za tmy. Za denního světla je traktor lépe vidět.

Sběrný koš - objemný, efektivní sběrný koš je vhodný pro sběr spadaného listí a posečené trávy. Lze jej snadno vyprázdnit ze sedadla řidiče

Indikátor plného sběrného koše

Robustní ocelový rám

Prvotřídní žací ústrojí

Žací ústrojí povrchově upravené práškovým lakem

Antiskalpovací kolečka

Držák na nápoj

Bezpečnostní spínač pod sedadlem řidiče

Reverse Operating System (ROS) - systém fungující při zpětném chodu


Specifikace motoru
Zdvihový objem válce, cm³ 656 cm³ , 20 HP
Výrobce motoru Husqvarna Series od výrobce Briggs Stratton
Počet válců 2
Typ mazání motoru Tlakové
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 254 kg
Systém pohonu
Typ převodovky Hydrostatická
Rychlosti, dopředu/dozadu Plynulé, ovládáno pedálem
Žací zařízení
Šířka sečení 97 cm
Počet nožů 2
Zapínání žacích nožů Manuální
Objem sběrného koše, litry 320 l
Výška sečení, min-max, mm 38 - 102 mm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: