Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Husqvarna Automower 315

Husqvarna Automower 315
Husqvarna Automower 315 Husqvarna Automower 315 Husqvarna Automower 315 Husqvarna Automower 315 Husqvarna Automower 315 Husqvarna Automower 315 Husqvarna Automower 315
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 9676234-10
Dostupnost: Na skladě
Cena: 47 999 Kč
Bez daně: 39 669 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Výkonná robotická sekačka pro údržbu větších a členitějších travnatých ploch do rozlohy 1500 m². Zvládne prudké svahy se sklonem až 40 %. Inteligentní technologie automaticky provede robotickou sekačku skrz úzké průchody. Intuitivní ovládání umožňuje osobní nastavení času a charakteru práce sekačky.  

Čistá ekologická a tichá technologie založená na Li-on bateriích a špičkových bezkomutátorových motorech. Pracuje ve zcela automatickém provozu, který můžete snadno nastavit na LCD displeji. Pomocí funkce Timer určíte, jestli má sekačka pracovat nepřetržitě či pouze určité dny v týdnu, nebo jen v takových hodinách, které Vám vyhovují. Sečení zajišťují tři velmi ostré břity, které jsou dokonale bezpečné díky senzorům, které hlídají, aby v žádném případě nemohlo dojít k nehodě. V nepřetržitém režimu sečení pracuje sekačka tak, že se zhruba 60 minut nabíjí v nabíjecí stanici. Po plném dobití baterie vyjede ze stanice a seče podle svého algoritmu přibližně 70 min. Podle odporu žacího kotouče si sama vyhodnotí, kde je tráva hustší /stinná místa/ a tam se pak vrací častěji. Vytvoří si svůj vlastní program efektivity podle tvaru zahrady a charakteru trávníku ! Jakmile potřebuje dobít, sama vyhledá nabíjecí stanici. Pracovní plochu sekačky vymezuje tzv. vodič, což je izolovaný speciální drát v zelené barvě, do něhož nabíječka indukuje nízké napětí. Ten je pevně ukotven v trávníku (po krátké době zcela zarostlý a neviditelný) a pomocí něho jsou při instalaci vymezena místa v zahradě, kam sekačka jezdit nemá - trávníky, keře apod. Sekačka také bere v úvahu počasí a podle toho pracuje. Nepotřebuje žádný dešťový senzor, je dokonale utěsněná a seče i za deště a rosy. To je možné díky její nízké hmotnosti. Těžká sekačka by v trávníku za deště rozryla trávník...Nízká hmotnost Husqvarna Automower je její obrovskou předností.Provoz sekačky je velice levný, sekačka spotřebuje při své práci tolik elektřiny, jako 25 W žárovka ! Sekačka je tichá, neruší Vás ani sousedy. Vlastně si na zahradě tak sama pojíždí a u toho přede. Představte si tu úlevu. Pokud máte před víkendem starosti, že bude potřeba posekat trávu, tato starost nyní odpadá, nic neřešíte, máte hotovo. Žádná starost s odvozem trávy. Váš Automower neustále odkrajuje malé částečky, které zapadnou mezi travní stébla a fungují jako hnojivo. Když jsme začali před lety zákazníkům instalovat Husqvarna Automowery, byli profesionální zahradníci skeptičtí, pokud šlo o očekávanou kvalitu trávníku. Výsledek překonal všechna očekávání. Trávník má výborný vzhled, často uřezávaná travní stébla začnou houstnout. Plevel nesnáší časté sečení a z trávníku zmizí. Další úspora peněz a času za likvidaci plevele..

Zákazníci často vyjadřují obavu, že nejsou celý den či o víkendu doma a hrozí tak odcizení sekačky. Automower je vybaven kromě alarmu mnoha dalšími bezpečnostními prvky - PIN kodem, zámkem kláves a časovým zámkem. Při krádeži se sekačka zablokuje a přes centrální systém Husqvarny je při jakémkoli připojení na PC servisní středisko informováno, komu byl daný stroj odcizen. Ročně je odcizeno zanedbatelné množství Automowerů z celkového počtu prodaných. Většinou je to krátce po instalaci, kdy tento stroj hodný obdivu může zlákat nějakého nenechavce, aby ho blíže ,,prozkoumal".

Abychom v takovém případě neměli smutného zákazníka, DOSTANETE OD NÁS V PŘÍPADĚ KRÁDEŽE NOVÝ AUTOMOWER ZDARMA ! To platí do jednoho roku po spuštění sekačky.

Při výběru robotické sekačky je dobré si uvědomit, že bude roky Vaším společníkem na zahradě. Bude miláčkem Vaší rodiny a všichni, opravdu všichni naši zákazníci dali svým sekačkám jména. Máme Editku, Bobinu, Krakena, Kryštofa... Robotické sekačky jsou v posledních letech velký trend. Mnozí výrobci zahradní techniky, kteří se ještě nedávno nad automatickou sekačkou útrpně ušklíbali, se překotně nyní snaží urputně dohnat více než 20 - ti letý náskok společnosti HUSQVARNA. Ta je leaderem vývoje a výroby automatických sekaček a nejen že dala světu tento produkt, ale vždy věřila v jeho přínos zákazníkům. Zatímco ostatní vypouštějí na trh své polotovary, Husqvarna a její prodejci dodávají svým zákazníkům spolehlivé a bezpečné stroje, které jsou dostatečně prověřeny v praxi. Můžeme Vám poskytnout reference... Můžete možná najít levnější výrobek, ale bude na délku galaxie vzdálen od dokonalosti... Husqvarna neustále zdokonaluje své výrobky. Při každém posezonním servisu Vám dohrajeme do software Vaší sekačky nové aktualizace pro větší efektivitu a funkčnost...

O robotických sekačkách toho víme hodně, jsme do nich nadšeni, sami využíváme doma jejich výhody (v sezoně sečení by jinak naše zahrady byly kovářova kobyla), provádíme jejich instalace i údržbu a sbíráme zkušenosti a poznatky od svých zákazníků. Za tu dobu víme, že robotická sekačka není houska na krámu. Správné zvolení modelu vhodného pro Vaší zahradu je nejdůležitější pro dokonalou funkčnost, spolehlivost a dlouhou životnost. Technické údaje o jednotlivých strojích si snadno zjistíte na webech či v katalozích výrobců, nicméně zkušenost odborníků je zde vážně výhodou. Pokud uvažujete o automatické sekačce, navštivte nás v našem obchodě nebo nás kontaktujte prostřednictvím webu či e-mailu (v telefonování nejsme dost dobří, když se věnujeme zákazníkům, moc to nejde...). Domluvíme si s Vámi schůzku, navštívíme Vás nejlépe na zahradě a doporučíme vhodný stroj, seznámíme Vás s tím, jak bude pracovat, jak bychom jej instalovali... a samozřejmě co Vás to případně bude stát. Můžete se podívat na práci Automoweru u nás či u našich zákazníků... a že je mnohdy se na co dívat, naše automowery např. sečou hektarové údolí ,,od chalupy kolem řeky ke mlýnu".

Investice do automatické sekačky není malá. Nejlépe to však okomentoval náš úplně první zákazník, který před mnoha lety sekačku Husqvarna Automower zakoupil. Po letech konstatoval, že nákup robotické sekačky hodnotí jako nejlépe utracené peníze za poslední roky. Místo sečení trávy a jejím odvážení chodí o víkendu na ryby a je mu fain..

 

 

 

 

 

 

 

Specifikace motoru
Baterie Li-ion
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 9 kg
Žací zařízení
Šířka sečení 22 cm
Počet nožů 3 otočné břity ostré jako žiletka
Výška sečení, min-max, mm 20 - 60 mm
Výkonnost
Kapacita sečení, m² 1500m2
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon pracovní plochy 40% / 14 °
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Průměrná spotřeba energie 7kWh za měsíc při 1000m²

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: