Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 2 - Oblečení 6 - Frézy 7-oblečení 8-traktory

Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ

Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ
Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ Rider Husqvarna R 316TsX AWD se sečením 103 cm SLEVA NA VYSTAVENÝ STROJ
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 9672919ZZ
Dostupnost: Na skladě
Cena: 228 290 Kč 185 000 Kč
Bez daně: 152 893 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Kompletní sestava rideru 4x4 a žacího zařízení Combi 103 cm.

Sleva se vztahuje na stroj (sestavu pohonné jednotky se sečením 103 cm) vystavený na naší prodejně, nikdy nepoužitý. Nutný osobní odběr a vlastní odvoz.

Nejvýkonnější dvouválcový rider řady 300 je vybaven novou nízkohlukovou technologií.

Rider je vybaven posilovačem řízení, pedálem ovládanou hydrostatickou převodovkou a předními světly.

Kloubové řízení a vpředu zavěšené žací ústrojí umožňují intuitivní ovládání, výbornou terénní dostupnost a dokonalý přehled o vaší pracovní ploše. Pohon všech kol významně zlepšuje trakci a bezpečnost při práci na nerovném, vlhkém a kluzkém terénu a na svazích. Žací ústrojí lze snadno sklopit do servisní polohy bez použití nářadí pro snadné a rychlé čištění. Rider umožňuje prvotřídní sečení metodou BioClip® nebo zadní výhoz. K rideru lze použít žací ústrojí Combi s šířkou záběru 94, 103 nebo 112 cm.

Jako příslušenství lze k němu snadno připojit rotační kartáč, cepákové žací ústrojí, sněhovou radlici či sněhovou frézu. Rider je vhodný pro vlastníky nemovitostí, kteří požadují pohodlnou jízdu, snadnou ovladatelnost a efektivní využití stroje po celý rok

Extra účinné tlumení hluku - Modely s X v názvu jsou vybaveny automobilovou kapotou z materiálu, který pohlcuje hluk. Tato nízkohluková technologie umožňuje zvýšit výkon motoru, a tím i nožů a pojezdovou rychlost, v důsledku čeho lze navýšit i výkon rideru.

Posilovač řízení - Díky posilovači je řízení méně namáhavé a více zábavné. Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.

Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.

Pohon všech kol zajišťuje výbornou trakci na nerovném, vlhkém a kluzkém terénu a na svazích. Funkce AWD automaticky koriguje záběr na všechna čtyři kola s ohledem na situaci a stav povrchu.

Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.

Tento rider je dodáván bez žacího ústrojí a lze k němu dokoupit žací ústrojí Combi se šířkou záběru 94, 103 nebo 112 cm pro efektivní mulčování-BioClip® a zadní výhoz posečené trávy.

Široká nabídka žacích ústrojí a příslušenství vám umožňuje univerzální využití rideru v průběhu celého roku.

Snadná výměna žacího ústrojí za vpředu zavěšené příslušenství, např. kartáč, cepákové žací ústrojí, sněhovou radlici nebo frézu.

Díky umístění víčka palivové nádrže na povrchu nemusíte otvírat kapotu při doplňování paliva. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.

Rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládané pedály, což umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu a mít tak ovládání traktoru dokonale pod kontrolou.

Páka pro nastavení výšky sečení je umístěná v dosahu ze sedadla obsluhy, což umožňuje průběžně měnit výšku sečení.

Funkce BioClip® (mulčování) zaručuje perfektní vzhled trávníku na často sečených plochách. Posečená tráva je rozsekána na malé kousky, které se velmi rychle rozkládají a mění se tak na přírodní hnojivo.

Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.

Plovoucí žací ústrojí kopíruje nerovnosti v terénu, což snižuje riziko skalpování (poškození) trávníku.

Žací ústrojí je opatřeno opěrnými kolečky pro plynulé sečení při zatáčení. Kolečka také zabraňují poškození povrchu trávníku

Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.

Objemná, průhledná palivová nádrž umožňuje jednoduchou kontrolu stavu paliva.

Efektivní pracovní osvětlení zaručují dva 20W halogenové světlomety.

12 V zásuvka Umožňuje zapojit jiné elektrické zařízení, nabít váš mobilní telefon, atp.

Počítadlo provozních hodin se servisními intervaly - Signalizuje, když je čas provést servis vaší sekačky.

Výkyvná zadní náprava

Pohodlné sedadlo řidiče

Specifikace motoru
Zdvihový objem válce, cm³ 603 cm³
Výstupní výkon, kW 9,8 kW
Výrobce motoru Kawasaki - FS Series V-Twin
Počet válců 2
Typ mazání motoru Plně tlakové
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 267 kg
Systém pohonu
Typ převodovky Hydrostatická, pohon 4x4
Rychlosti, dopředu/dozadu Plynulé, ovládáno pedálem
Žací zařízení
Šířka sečení Volitelná žací ústrojí Combi 94, Combi 103, Combi 112
Počet nožů 3
Zapínání žacích nožů Automatické
Objem sběrného koše, litry bez koše
Výška sečení, min-max, mm 25 - 75 mm

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: