Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Husqvarna 560 XP

Husqvarna 560 XP
Husqvarna 560 XP
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 970501715
Dostupnost: Na skladě
Cena: 27 499 Kč
Bez daně: 22 726 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

 Profesionální pila vhodná pro mýtní těžby ve slabší hmotě a rovněž pro práci v probírkách. Moderní tvar a inovativní řešení, které umožňuje pohodlné ovládání. Díky unikátní technologii X-Torq® je pila velmi výkonná při současném snížení spotřeby paliva až o 20% a snížení emisí výfukových plynů až o 75%. Technologie RevBoost ™ zajišťuje okamžitou vysokou rychlost řetězu pro extra účinné odvětvování. Vyhřívané rukojeti u provedení XPG zvyšují komfort v chladných a vlhkých podmínkách.

Počátkem roku 2014 byla uvedena již třetí generace tohoto modelu, který kombinuje agresivní řezací výkon, nízkou hmotnost pily a naprosto nepřekonatelnou ergonomii. Tato pila je v mnoha ohledech univerzální a vynikající pro použití v našich podmínkách lesní těžby, kdy se střídají práce v mýtních a předmýtních porostech, popř. občas při výchovných zásazích - prořezávkách. Od uvedení na trh prošla několika technickými inovacemi pro zvýšení odolnosti a spolehlivosti i ve velmi náročných podmínkách. Konstrukční řešení je velmi inovativní a přináší mnoho průkopnických řešení - od šikmého válce pro lepší vyváženost a chlazení motoru po automatické seřizování karburátoru.

Systém AutoTune™ zajišťuje optimální výkon motoru pomocí automatického nastavování karburace. Kompenzuje různou kvalitu paliva, nadmořskou výšku, vlhkost, teplotu a zanesený vzduchový filtr. Jde v podstatě o náhradu mechanicky seřizovatelných trysek elektromagnetickými, řízené elektronickým modulem. AutoTune ukládá údaje o provozu stroje a umožňuje servisu rychleji odhalit případnou závadu pomocí Diagnostic AutoTune Tools. Další výraznou výhodou AutoTune je díky citlivému dávkování nižší spotřeba paliva než u pil srovnatelné velikosti válce a výkonu. Díky tomu může mít Husqvarna 560XP menší nádrž.

Dřevorubci oceňují zejména agresivní řezací výkon, nízkou hmotnost a spotřebu paliva, vynikající ergonomii. Husqvarna 560 XP modelový rok 2014 je osazena .325 řezací soupravou,která této pile vyhovuje nejvíce. Pokud preferujete 3/8 rozteč řetězu, zvolte model Husqvarna 562 XP, který byl zkonstruován pro větší odolnost při použití 3/8. 

 

Model Husqvarna 560 XP (XPG) je vybaven následujícími prvky pro komfort obsluhy a spolehlivost:

Systém Air Injection™ - Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.

Systém LowVib® - Antivibrační tlumiče efektivně absorbují vibrace, a tím šetří paže a ruce obsluhy.

Nastavitelné olejové čerpadlo - Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.

Rychloupínací vzduchový filtr- Usnadňuje čištění a výměnu vzduchového filtru.

Kombinovaná páčka sytiče/vypínače- Kombinovaná páčka sytiče a vypínače usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přehlcení motoru.

Napínač řetězu umístěný na boku - Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.

Kliková skříň z magnézia - Kliková skříň velmi pevné konstrukce odolá vysokým otáčkám a profesionálnímu používání v těžkých podmínkách a zaručuje dlouhou životnost.

Rychloupínací spony krytu válce -  Kryt válce s rychloupínacími sponami šetří čas při výměně zapalovací svíčky a čištění.

Třídílný klikový hřídel - Kovaný třídílný klikový hřídel se vyznačuje maximální odolností i při nejtěžším provozu.

Smart Start® Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.

Štíhlý design - Štíhlé tělo pily a plochá spodní část umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s řetězovou pilou v jakékoliv situaci.

Značky pro kácení - Výrazné barevné značky pro kácení zaručují lepší přesnost kácení.

Viditelná hladina paliva - Průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.

Palivová pumpička - Palivová pumpička pro snadné startování.

Zapertlované matice lišty - Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.

Řetězová brzda aktivovaná setrvačností  - Účinná, setrvačností aktivovaná brzda řetězu.Specifikace motoru
Zdvihový objem válce, cm³ 59,8 cm³
Výstupní výkon, kW 3,5 kW
Řezací zařízení
Tloušťka vodícího článku 1,5 mm
Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 33 - 50 cm
Rozteč řetězu .325"
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 5,6 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: