Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Dolmar PS-6100

Dolmar PS-6100
Dolmar PS-6100 Dolmar PS-6100 Dolmar PS-6100
Výrobce: Dolmar
Číslo produktu: PS 6100
Dostupnost: Na skladě
Cena: 17 490 Kč 13 990 Kč
Bez daně: 11 562 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Silná univerzální profi pila vhodná pro kácení, odvětvování a manipulaci. Vyrobená v Německu, velmi rychle si získala oblibu u evropských ale i u našich profesionálních uživatelů. Vyhodnocena nezávislými testy jako jedna z nejlepších profesionálních pil současného trhu.

Přináší několik inovací - Technologie MPI Easy Start umožňuje tak snadné startování, jaké není na žádné ze současných pil. Budete překvapeni, jak málo síly potřebujete na nastartování...

Zákazníci - profesionální dřevorubci - kteří si od nás nechali doporučit tento stroj, oceňují zejména jeho odolnost a spolehlivost. Kvalitní systém odpružení se silenbloky, které vydrží, nepraskají a výrazně snižují vibrace. Pila, která potřebuje velmi málo servisu a na kterou je spolehnutí.

Model DOLMAR PS-6100 je návratem konstruktérů do časů, kdy pila sloužila i v náročných podmínkách bez poruch a problémů. Při vývoji je velmi složité sladit požadavky dnešních emisních, bezpečnostních a jiných požadavků EU s požadavky dřevorubce na odolnost a bezporuchovost. Na této pile se ukázalo, že DOLMAR, jako historicky první výrobce řetězové pily na světě, má recept a zkušenosti na to, jak dát profesionálům do ruky nářadí, se kterým budou spokojeni a které jim spolehlivě poslouží v denním provozu.

Velice doporučujeme, pila má všechny moderní technické přednosti současných profi pil - nastavitelné olejové čerpadlo, magneziovou motorovou skříň... Řetězka je směrem ven - snadné případné odmontování zaříznuté lišty..

Pro uživatele, kteří preferují pily MADE IN GERMANY vynikající možnost, jak získat skvělou pilu pro naše podmínky těžebních prací za bezkonkurenční cenu...

 


Specifikace motoru
Zdvihový objem válce, cm³ 61 cm³
Výstupní výkon, kW 3,4 kW
Řezací zařízení
Tloušťka vodícího článku 1,5 mm
Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 38 cm
Rozteč řetězu .3/8"
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 6,0 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: