Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Husqvarna 550 XP Mark II

Husqvarna 550 XP Mark II
Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II Husqvarna 550 XP Mark II
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 967690835
Dostupnost: Na skladě
Cena: 24 499 Kč 21 490 Kč
Bez daně: 17 760 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Pila, kterou hodnotíme jako opravdu povedený stroj od Husqvarny. Od uvedení do prodeje začátkem roku 2019 jsme těchto pil prodali již mnoho a uživatelé jsou opravdu spokojeni. Tato pila je výkonná, agresivně řeže, má vážně nízké vibrace a skvělou ergonomii. Je lehká a přitom robustní a bytelná. Její hlavní loviště jsou ppředmýtní porosty a jako ryba ve vodě se cítí při odvětvování a manipulaci dřevní hmoty.

 Nová generace osvědčené profi pily. Pila má průlomový design a je vybavena řadou inovativních řešení pro efektivní a pohodlné ovládání. Unikátní motor s technologií X-Torq® poskytuje vyšší výkon při současném snížení spotřeby paliva až o 20% a výfukových plynů až o 75%. Funkce RevBoost™ zajišťuje okamžité vysoké otáčky řetězu pro efektivní odvětvování.

Vynikající lehká pila určená zejména pro předmýtní těžby, probírky a prořezávky.

Systém AutoTune™ zajišťuje optimální výkon motoru pomocí automatického nastavování karburace. Kompenzuje různou kvalitu paliva, nadmořskou výšku, vlhkost, teplotu a zanesený vzduchový filtr. Zde se nicméně jedná o náhradu mechanicky seřizovatelných trysek elektromagnetickými, ovládanými elektronickým modulem, nejde o ,,vstřikování" paliva, jak je někdy chybně uváděno. Velký výkon motoru a citlivé dávkování paliva vyžaduje použití kvalitní palivové směsi. Vždy používejte oleje minimálně Husqvarna LS+  nebo ideálně XP pro míchání do benzínu. Neskladujte namíchanou směs déle než 6 týdnů. Palivo nakupujte pouze u kvalitních dodavatelů - vysoká příměs biosložky může způsobit problém s funkcí karburátoru. Pravidelně měňte palivový sací koš, aby dávkování paliva do motoru bylo optimální pro dosažení  

Model Husqvarna 550 XP (XPG) je vybaven následujícími prvky pro komfort obsluhy a spolehlivost:

Systém Air Injection™ - Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.

Systém LowVib® - Antivibrační tlumiče efektivně absorbují vibrace, a tím šetří paže a ruce obsluhy. Nastavitelné olejové čerpadlo - Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.

Rychloupínací vzduchový filtr- Usnadňuje čištění a výměnu vzduchového filtru.

Kombinovaná páčka sytiče/vypínače- Kombinovaná páčka sytiče a vypínače usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přehlcení motoru.

Napínač řetězu umístěný na boku - Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.

Kliková skříň z magnézia - Kliková skříň velmi pevné konstrukce odolá vysokým otáčkám a profesionálnímu používání v těžkých podmínkách a zaručuje dlouhou životnost.

Rychloupínací spony krytu válce - Kryt válce s rychloupínacími sponami šetří čas při výměně zapalovací svíčky a čištění.

Třídílný klikový hřídel - Kovaný třídílný klikový hřídel se vyznačuje maximální odolností i při nejtěžším provozu.

Smart Start® Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.

Štíhlý design - Štíhlé tělo pily a plochá spodní část umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s řetězovou pilou v jakékoliv situaci.

Značky pro kácení - Výrazné barevné značky pro kácení zaručují lepší přesnost kácení.

Viditelná hladina paliva - Průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.

Palivová pumpička - Palivová pumpička pro snadné startování.

Zapertlované matice lišty - Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.

Řetězová brzda aktivovaná setrvačností - Účinná, setrvačností aktivovaná brzda řetězu.  

 

 

 Specifikace motoru
Zdvihový objem válce, cm³ 50,1 cm³
Výstupní výkon, kW 3.0 kW
Řezací zařízení
Tloušťka vodícího článku 1,5 mm
Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 33 - 50 cm
Rozteč řetězu .3/8" .325"
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 5.3Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: