Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

Husqvarna 562 XP

Husqvarna 562 XP
Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP Husqvarna 562 XP
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 970502018
Dostupnost: Na skladě
Cena: 27 999 Kč 22 899 Kč
Bez daně: 18 925 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Profesionální pila řady XP pro univerzální použití pro práce v lesním hospodářství. Vhodná pro mýtní i předmýtní těžby, manipulaci a řezání paliva. Zesílená kliková skříň motoru pro použití řezné soupravy s 3/8 řetězem. Díky unikátní technologii X-Torq® je pila velmi výkonná při současném snížení spotřeby paliva až o 20% a snížení emisí výfukových plynů až o 75%. Technologie RevBoost ™ zajišťuje okamžitou vysokou rychlost řetězu pro extra účinné odvětvování. Vyhřívané rukojeti u provedení XPG zvyšují komfort v chladných a vlhkých podmínkách.

Model, který kombinuje agresivní řezací výkon, nízkou hmotnost pily a naprosto nepřekonatelnou ergonomii. Tato pila je v mnoha ohledech univerzální a vynikající pro použití v našich podmínkách lesní těžby, kdy se střídají práce v mýtních a předmýtních porostech, popř. občas při výchovných zásazích - prořezávkách. Stroj vybavený technickými inovacemi pro zvýšení odolnosti a spolehlivosti i ve velmi náročných podmínkách. Konstrukční řešení je velmi inovativní a přináší mnoho průkopnických řešení.

Husqvarna 562 XP má klikovou skříň konstruovanou pro použití 3/8 lišty a řetezu se širokou patou uchycení. Lépe tedy vyhovuje podmínkám mýtní těžby se stromy vyšších hmotnatostí, kde je potřeba použít 3/8 řeznou soupravu. Pro náročné podmínky je rovněž použitý vzduchový filtr se zvětšenou plochou pro dokonalou filtraci nasávaného vzduchu.

Systém AutoTune™ zajišťuje optimální výkon motoru pomocí automatického nastavování karburace. Kompenzuje různou kvalitu paliva, nadmořskou výšku, vlhkost, teplotu a zanesený vzduchový filtr. Zde se nicméně jedná o náhradu mechanicky seřizovatelných trysek elektromagnetickými, ovládanými elektronickým modulem, nejde o ,,vstřikování" paliva, jak je někdy chybně uváděno. Velký výkon motoru a citlivé dávkování paliva vyžaduje použití kvalitní palivové směsi. Vždy používejte Husqvarna LS+ olej pro míchání do benzínu. Neskladujte namíchanou směs déle než 6 týdnů. Palivo nakupujte pouze u kvalitních dodavatelů - vysoká příměs biosložky může způsobit problém s funkcí karburátoru. Pravidelně měňte palivový sací koš, aby dávkování paliva do motoru bylo optimální pro dosažení nejvyššího výkonu.

Model Husqvarna 562 XP  je vybaven následujícími prvky pro komfort obsluhy a spolehlivost:

Systém Air Injection™ - Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.

Systém LowVib® - Antivibrační tlumiče efektivně absorbují vibrace, a tím šetří paže a ruce obsluhy.

Nastavitelné olejové čerpadlo - Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.

Rychloupínací vzduchový filtr- Usnadňuje čištění a výměnu vzduchového filtru.

Kombinovaná páčka sytiče/vypínače- Kombinovaná páčka sytiče a vypínače usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přehlcení motoru.

Napínač řetězu umístěný na boku - Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.

Kliková skříň z magnézia - Kliková skříň velmi pevné konstrukce odolá vysokým otáčkám a profesionálnímu používání v těžkých podmínkách a zaručuje dlouhou životnost.

Rychloupínací spony krytu válce -  Kryt válce s rychloupínacími sponami šetří čas při výměně zapalovací svíčky a čištění.

Třídílný klikový hřídel - Kovaný třídílný klikový hřídel se vyznačuje maximální odolností i při nejtěžším provozu.

Smart Start® Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.

Štíhlý design - Štíhlé tělo pily a plochá spodní část umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s řetězovou pilou v jakékoliv situaci.

Značky pro kácení - Výrazné barevné značky pro kácení zaručují lepší přesnost kácení.

Viditelná hladina paliva - Průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.

Palivová pumpička - Palivová pumpička pro snadné startování.

Zapertlované matice lišty - Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.

Řetězová brzda aktivovaná setrvačností  - Účinná, setrvačností aktivovaná brzda řetězu.Specifikace motoru
Zdvihový objem válce, cm³ 59,8 cm³
Výstupní výkon, kW 3,5 kW
Řezací zařízení
Tloušťka vodícího článku 1,5 mm
Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 33 - 50 cm
Rozteč řetězu .3/8"
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 5,6 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: