Katalog výrobků
1 - Akce podzim zima 7-oblečení 8-traktory

18" / 3/8" / 1,5 mm Vodící lišta Husqvarna X-FORCE

18" / 3/8" / 1,5 mm  Vodící lišta Husqvarna X-FORCE
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 585 95 08-68
Dostupnost: Na skladě
Cena: 999 Kč
Bez daně: 826 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Nová profesionální lišta s délkou 45 cm (18") o rozteči 3/8" pro řetěz 68 vodících článků. Vhodná pro modely Husqvarna  572 XP, 562XP, 372XP, 365, 268, 266, 61 atd.

Nová X-FORCE lišta bez mazacího otvoru roll-topu, která v praxi prokázala několikanásobnou životnost proti starému provedení vodících lišt Husqvarna. Technologie zakrytí ložiska vodícího kolečka lišty speciální folií zamezuje vniknutí nečistot a brání poškození ložiska. Nová lišta je lehká,pevná a nejlepší lišta, kterou můžete zvolit pro řetězové pily Husqvarna jak v profesionálním i farmářském nasazení Nové modely (2016) vodících lišt Husqvarna se vyznačují následujícími vlastnostmi pro zvýšení odolnosti a životnosti:

 

- Větší a silnější roll - top (vodící kolečko) s více nýty ( 6 ) , který je pevnější s menším opotřebením ložiska - tím je prodloužena životnost lišty.

- Odstraněný mazací otvor - do ložiska nemohou vniknout žádné nečistoty, není potřeba doplňovat žádný mazací tuk - jednodušší údržba bez rizika zanesení nečistot.

- Nový profil špičky lišty poskytuje lepší přechod řetězu mezi tělem lišty a roll - topem, což snižuje opotřebení a zabraňuje vybroušení vodících drážek v místě za roll-topem. p> Jemný oblouk a malý rádius špičky vodicí lišty snižují riziko vzniku zpětného vrhu a umožňují dobrou kontrolu při řezání.

 

Povrchová úprava laminováním chrání vodicí lištu před poškrábáním a korozí.

K dispozici pro rozteč řetězu .3/8" v délkách od 15" do 20".

Rozteč řetězu .3/8"

Šířka vodicí drážky 1,5 mm

Typ uchycení lišty - široká pata

Počet vodicích článků řetězu - 68

Řezací zařízení
Tloušťka vodícího článku 1,5 mm
Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 18"
Rozteč řetězu .3/8"

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: