O firmě

FORESTECH s.r.o.
se sídlem Pražská ulice 451, 397 01 Písek

 

Hlavní činností naší společnosti je prodej kvalitních produktů určených pro použití v lesnictví, pro práci v zahradách, k údržbě zeleně či práci v dílně a u domu.
Nabízíme lesnickou a zahradní mechanizaci, nářadí a dílenské potřeby pro profesionály, zručné kutily i příležitostné uživatele. Dodáváme příslušenství a vše potřebné pro práce v této oblasti trhu. Vyhledáváme inovace a nová řešení. Svým zákazníkům nabízíme pouze takové výrobky, které splňují naše náročné požadavky kvality, funkčnosti, životnosti a zajištěného servisu tak, abychom dostát našemu závazku dokonalé péče o zákazníka.

                                                                                                      

 

Při výběru nabízeného sortimentu strojů a příslušenství vycházíme z naší profesní minulosti v oboru lesnické mechanizace a ze zkušeností plynoucích z každodenního působení na náročném profesionálním trhu. Sledujeme vývoj a změny a přinášíme řešení a postupy pro vyšší efektivitu práce, snížení její namáhavosti a zvýšení bezpečnosti. Nabízíme výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, respektujeme přírodu a přispíváme k její trvalé udržitelnosti. Budujeme společnost, která má úctu k tradicím a práci předchozích generací lidí, pracujících v lesnictví.

Prostřednictvím naší společnosti provádíme tyto hlavní aktivity:

-  SPECIALIZOVANÁ MALOOBCHODNÍ PRODEJNA SE SERVISEM:

FORESTECH -  LESNÍ A ZAHRADNÍ TECHNIKA na Pražské ulici 451 v Písku, kde na ploše 120 m2 prodáváme a opravujeme výrobky pro les, zahradu a dílnu již od roku 1999. Dosavadní činnost nás dovedla k poznání, že optimálním řešením pro naše zákazníky je zaměření pouze na kvalitní produkty renomovaných výrobců. Stroje a příslušenství, které nabízíme, vynikají kvalitou, výkonem, bezpečností a komfortem při užívání. Jsme specializovaný obchod s výběrem produktů předních světových výrobců. 

Seznamte se se sortimentem nabízených výrobků v On-line katalogu našeho webu. Telefonicky či e-mailem se můžete dotázat našich pracovníků na prodejnách, jestli je konkrétní model či výrobek na prodejně skladem (* některé položky zboží v internetovém obchodě mohou být na externím skladě e-shopu popř. se objednávají u dodavatele při objednávce zákazníka).

- INTERNETOVÝ OBCHOD  www.forestech.cz , ve kterém najdete podrobnosti a technické informace o prodávaných výrobcích všech značek včetně aktuálních cen. Stačí jen kliknout na příslušný odkaz či sekci v katalogu výrobků a můžete se detailně v pohodlí domova seznámit se sortimentem nabízených výrobků. Kromě sortimentu výrobců strojů a příslušenství, které regionálně zastupujeme, máme v nabídce i speciální produkty potřebné pro lesnické činnosti - ať se to již týká dřevorubeckých prací či vybavení technického personálu. Naším záměrem je umožnit Vám nákup vybavení do lesa, pro práci k údržbě zeleně či komunálních ploch od strojů, přes příslušenství, oblečení až po praktické pomůcky či drobnosti. Objednané produkty Vám zašleme na adresu kurýrem nebo dovezeme připravené k používání k Vám domů. V konkurenčním prostředí internetových obchodů můžete získat výhodnější cenu než v kamenné prodejně. Pro registrované zákazníky jsou připraveny zvýhodněné nákupní podmínky. 

Nejsme pouze internetový obchod, máme kamenné zázemí servisu a služeb. Náš přístup k zákazníkům e-shopu je stejně poctivý jako k návštěvníkům našich prodejen.

- PŘÍMÉ DODÁVKY FIRMÁM a společnostem, které vykonávají profesionální služby v lesnictví, stavebnictví, údržbách veřejné zeleně, komunálních ploch apod. Součástí naší obchodní činnosti je distribuce vybraných výrobků do obchodní sítě. Mezi naše zákazníky patří z nejznámějších např. Lesy České republiky s.p. , Strabag a.s., Povodí Vltavy, Wotan Forest a.s., BMTI CR, Johannes Lobkowicz, Lesnická škola B. Schwarzenberga, Školní rybářství, Lesy města Písek s.r.o., městské a obecní úřady…
Máme působnost v přímých dodávkách zákazníkům po celé ČR.

Našemu teamu bude potěšením vyřešit Vaše potřeby
a splnit Vaše přání
.